روزانه های سینمایی
فیلمی که پرتو آبی از شبکه جمع آوری می کند

فیلمی که پرتو آبی از شبکه جمع آوری می کند

در پی درج نام برزو ارجمند که به اشتباه به عنوان کارگردان  فیلم "درخشش پنهان" در بسته بندی لوح فشرده این تله فیلم معرفی شده بود، شرکت پرتو آبی ضمن پوزش از برزو ارجمند و کارگردان این فیلم آقای احمد معظمی اعلام کرد: جمع آوری لوح های فشرده فیلم مذکور از شبکه نمایش خانگی آغاز شده و پس از اصلاح اشتباه صورت گرفته با بسته بندی جدید  مجددا در شبکه سینمای خانگی کشور توزیع خواهد شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران ،روابط عمومی شرکت ویدئو رسانه پرتو آبی تصریح کرد: بر اثر اشتباه طراح، نام آقای برزو ارجمند که کارگردان فیلم دیگری از محصولات این شرکت بوده سهوا به جای نام کارگردان تله فیلم درخشش پنهان درج شد که بر همین اساس مدیریت شرکت پرتو آبی ضمن برخورد با طراح مذکور و سایر عواملی که با بی دقتی باعث به وجود آمدن این مساله و رنجش آقایان معظمی و ارجمند شده اند دستور جمع آوری لوح فشرده این محصول را صادر نمود و مقرر شد تا محصول یاد شده مجددا با بسته بندی جدید و تصحیح این اشتباه در دسترس علاقه مندان شبکه نمایش خانگی قرار گیرد.

بر پایه این گزارش تله فیلم درخشش پنهان را احمد معظمی کارگردانی و محمد کمالی پور تهیه کرده و امین زندگانی، سحر ذکریا و شبنم قلی خانی بازیگران آن هستند

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید