روزانه های سینمایی
سر کار گذاشتن مردم

سر کار گذاشتن مردم

در بین روزنامه های آخر هفته "هفت صبح" تیتر سرکار گذاشتن مردم را برای انتقاد از عدم توزیع سری دهم سریال "قلب یخی" برگزیده است و در مطلبی به این اشاره کرده است که تماس با تهیه کننده سریال نتیجه ای در بر نداشته است و همه عوامل خودشان را قایم کرده اند. این روزنامه نوید داده است که در شماره های آینده خود گزارش تازه ای را در این باره منتشر کند.

قفس طلایی مرد زرین

این روزنامه همچنین با اشاره به انتشار فیلم سینمایی ایرانی "قفس طلایی" در شبکه نمایش خانگی، نوشته است؛ پیشنهاد این فیلم به معنی ان نیست که حتماً فیلم خوبی است. اما به چند دلیل جذاب است.

نویسنده در ادامه فیلمبرداری فیلم در آمریکا و موضوعیت ورزش بوکس را از جمله عوامل جذاب فیلم "قفس طلایی " برای عده ای از تماشاگران می داند.

محمد زرین دست کارگردان این اثر برادر علیرضا زرین دست فیلمبردار توانای سینمای ایران است که تاکنون نتوانسته است موفقیتی به اندازه برادر دست و پا کند.

رالی ایرانی

روزنامه هفت صبح که بیش از سایر نشریات در انعکاس گزارش های مربوط به شبکه ویدیویی کوشاست، به خوانندگان خود وعده است تا در هفته آینده همزمان با عرضه اولین سری "رالی ایرانی| به انتشار گزارشی در این باره اقدام کند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید