روزانه های سینمایی
تودیع و معارفه مهران مدیری

تودیع و معارفه مهران مدیری

این روزها فقط مراسم تودیع و معارفه مدیران در دستگاه های دولتی برگزار نمی شود. در عرصه رسانه هم هنرمندی پرآوازه با مخاطبانش وداع می کند تا دوباره به میان آنها بازگردد.! با عرضه سری بیستم سریال "ویلای من" سرانجام پرونده کار تازه ای از مدیری در نمایش خانگی به خیر و خوشی بسته شد. در "ویلای من" آنچه که برای تهیه کننده و کارگردان از کیفیت اثر اهمیت بیشتری داشت، زدودن خاطره تلخ ناتمام ماندن "قهوه تلخ" و بد قولی در اعطای جوایز بود. شاید به همین خاطر بود که کمتر واکنش و نقد مثبتی از سوی منتقدان در باره "ویلای من" منتشر شد.

خداحافظی مدیری با مخاطبان شبکه نمایش خانگی دو هفته ای بیشتر طول نخواهد کشید و همانطور که در پوستر سری بیستم مشاهده می شود، مینی سریال"گنج مظفر" آماده توزیع در بازار است. تصورش را بکنید مدیری چقدر خوش شانس باید باشد که سریالی را به پایان برساند، مجموعه حاضر و آماده ای را در نوبت پخش قرار دهد و سریال دیگری را در حال تولید برای شبکه داشته باشد. 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۹ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید