روزانه های سینمایی
کارگروه مشترک پخش کنندگان، سینماداران و ویدئو رسانه ها

کارگروه مشترک پخش کنندگان، سینماداران و ویدئو رسانه ها

کارگروه مشترک کانون پخش کنندگان، انجمن سینما داران و اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه ایران با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت و تلاش برای دستیابی به راهکارهای اجرایی به منظور برون رفت از بحران تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه (سینمای خانگی) ایران، در پی برگزاری نشست های مشترک نمایندگان منتخب و روسای جامعه صنفی تهیه کنندگان فیلم سینمایی و اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه ایران به منظور بررسی مسائل و مشکلات مشترک صنوف یاد شده در حوزه سینمای ایران و با هدف دستیابی به راهکارهای اجرایی با هدف برون رفت از بحران فعلی سینمای ایران در حوزه تولید، پخش و اکران و سینمای خانگی، تشکیل کارگروه مشترک صنوف یاد شده در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد تا دو تن از اعضای انجمن سینماداران، دو تن از اعضای کانون پخش کنندگان سینما، یک نفر نماینده از جامعه صنفی تهیه کنندگان فیلم سینمایی ، سه نفر از نمایندگان موسسات بخش خصوصی ویدئو رسانه به همراه یکنفر نماینده از اتحادیه شرکتهای ویدئو رسانه به عنوان اعضای کارگروه مذکور انتخاب و در کوتاهترین زمان نشست های خود را برای دستیابی به اهداف پیش بینی شده آغاز کنند.

بر پایه این گزارش با معرفی نمایندگان موسسات ویدئو رسانه حداکثر تا پایان هفته جاری، ترکیب کارگروه مذکور تکمیل و جلسات مرتبط هم زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی آغاز خواهد شد.

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید