روزانه های سینمایی
پرونده لاله در مجلس بسته شد

پرونده لاله در مجلس بسته شد

روند سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در باره فیلم های سینمایی جای خود را به طرح سوالات ملی داد. به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی علیرضا منادی عضو هیات رئیسه مجلس طرح سوال چند نماینده از وزیر ارشاد را اعلام وصول کرد.

وی ابتدا انصراف الیاس نادران در خصوص طرح سوال از وزیر فرهنگ درباره علت صدور مجوز ساخت فیلم لاله با هزینه سنگین را اعلام کرد.

منادی همچنین  سوال ملی علی مطهری نماینده مردم تهران از وزیر فرهنگ و ارشاد در خصوص علت سهل انگاری در اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری اسامی و عناوین واصطلاحات بیگانه را اعلام وصول کرد.

این عضو هیات رئیسه مجلس سوال ملی جواد هروی نماینده قائنات از وزیر فرهنگ در خصوص راهکارهای و برنامه های هدفمند این وزارتخانه در قبال نابسامانی های کشور را نیز اعلام وصول کرد.

طرح دیگری که در جلسه علنی امروز از سوی منادی اعلام وصول شد سوال ملی موسوی لارگانی، نماینده فلاورجان مجدد از وزیر ارشاد درخصوص علت عدم برنامه ریزی برای تهیه و ارائه آثار شاخص فرهنگی بخصوص در زمینه سینما بود که قرائت و اعلام وصول شد.کد ۷۷۹

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید