روزانه های سینمایی
وقتی که رگ غیرت ایرانی گل می کند

وقتی که رگ غیرت ایرانی گل می کند

این یک خبر را از سایت شرکت گلرنگ پخش نقل می کنم. سری هشتم سریال محبوب ساخت ایران از صبح یکشنبه یازدهم تیر ماه توزیع می شود. یعنی الان که در حال خواندن این یادداشت هستید، سری هشتم سریال ساخت ایران باید در مراکز  فروش نشانده شده باشد.

با این فرض فقط یک سری و در واقع قسمت های ۱۷ و ۱۸ سریال نیز پیش از ماه مبارک توزیع می شود و پشت صحنه های جذاب فیلم هم در یک قسمت مستقل به بهای ارزان تری پس از قسمت آخر به بازار عرضه می گردد.

با این ترتیب می توان حدس زد که قسمت ۳۱ قهوه تلخ نیز در هفته آینده مهمان خانه علاقمندان این سریال باشد و در ماههای آینده تا قبل از عرضه نخستین قسمت از سریال قلب یخی(فصل سوم) میدان در قرق قهوه تلخ درآید.

توضیح: تیتر این مطلب برگرفته از صحنه ای در سریال است که گلزار با زدن سیلی به صورت مرد عرب، نام خلیج فارس را به درستی برای او هجی می کند.!

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۹ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • آقای فروتن اگه دقت کرده باشین سایت گلرنگ پخش در بیشتر موارد بعد از توزیع محصول در سایتش مینویسد همان روزی که در آن هستیم محصول مورد نظر توزیع خواهد شد.چون من دیشب ساعت ۱۱ به سایت گلرنگ رفتم خبری مبنی بر توزیع مجموعه ۸ ساخت ایران در آن درج نشده بود.و امروز بعد از پخش خبر مربوطه در سایت گذاشته شده.اون هم با عنوان این که توزیع خواهد شد.

 • چند سوال ایا فیلمسازان جوان  فیلمی غیر از جرم خریداری کرده یا نه؟
  اقای فروتن مدتی است مدتی که چه عرض کنم یک سریال انیمیشنی با نام اواتار از سال ۱۳۸۸ در دست توزیع است و تا امروز فقط ۱۲ مجموعه توزیع شده  که حدودا میشه هر۳  ماه یک  مجموعه و از پایان سال ۹۰ دیگه توزیع نشده نمیدونم به تاریخ پیوست  نمیدونم     !    این شرکت تی دی اچ میگه پخش با لوح زرین است و تمتیاز مال ماست زنگ میزنم به لوح زرین میگه مال شرکت تی دی اچ است و هر موقع بگن توزیع میکنیم  حالا مدتی است بچه ها میگن ادامه سریال چی شد  من چی بگم  واقعا اگه نمیتونید سریال توزیع کنین این کار رو نکنین و مارو مسخره خودتون کردید   این کار باید هفتگی باشه ولی فصلی شده و هر فصل یک عنوان  و حالا ۴ ماه از سال ۹۱ گذشته و هنوز یک عنوان از اواتار نیامده  اقای فروتن خودتون میدونید لین گونه سریال ها  نیازمند یک پخش مستمر است  مثل بن تن   
  فروش اواتار هم خیلی خوب است  در حالی که  در شبکه ماهواره یی سری جدیدی از ان داره پخش میشه ولی ما هنوز ازدیدن سری اول  غافلیم   و اینها  مردم رو مسخر ه گرفتن شما یک کاری کنید  در مورد مجوز میخواستم بدونم این سریال تا چه حد مجوز دارد   این سریال ۳ فصل دارد و هنوز ما در فصل دومیم   
  اگر ظرفیت  توزیع سریال ندارین این کار رو نکنید !!!!! که ما هم معطل شما تی دی اچ و لوح زرین باشیم  
  از اقای معماری خواهش میکنم یک نظری هم به اینجا کنه  چون طرفداران این مجموعه بالاست  اگر بیشتر از ۲۴ طرفدار نداشته باشه کمتر هم نیست  تازه این انیمیشن محصول سال ۲۰۰۵ است و خیلی از پخشش مکیگذره و حالا سری ۲۰۱۲ هم در حال پخشه و فصل اولش هم توزیع شده رفته  با این  کار باعث میشین بچه ها برن یا ماهواره یا نسخه زیر نویس که پر بازاره 
   

 • آقای فروتن مگر نگفته بودید سریال ساخت ایران ۱۹ قسمتی است؟الان در این صفحه نوشتید ۱۸ قسمته که؟

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید