روزانه های سینمایی
مدیر نمایش خانگی در ترکیب هیات داوران جشنواره فیلم های صنعتی

مدیر نمایش خانگی در ترکیب هیات داوران جشنواره فیلم های صنعتی

 

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره فیلم‌های صنعتی،  هیئت داوران دومین جشنواره ملی فیلم‌های صنعتی متشکل از پوران درخشنده،‌ سعید رجبی‌فروتن، رضا باقری، علی‌اکبر کاظمی و فرهاد ورهرام معرفی شدند.

پوران درخشنده کارگردانان سینمای ایران و فارغ‌التحصیل با گرایش کارگردانی از مدرسه عالی تلویزیون و سینما با لوح افتخار درجه یک هنری معادل دکتری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا‌کنون داوری چندین جشنواره داخلی و بین‌المللی را عهده دار بوده است. وی به‌عنوان عضو انجمن فیلمسازان زن آمریکا (WIF)، مرکز بین‌المللی کودکان و نوجوانان (CIFE) و کارگردانان مستقل آمریکا (IFP) همانند سال گذشته یکی از اعضای هیئت داوران است.

سعید رجبی‌فروتن محقق، نویسنده، مستندساز و مدیرکل دفتر همکاری‌های سمعی و بصری و نمایش‌های خانگی وزارت ارشاد؛ فرهاد ورهرام مستندساز، فارغ‌التحصیل دانشکده هنرهای دراماتیک در رشته کارگردانی سینما از دیگر داوران این دوره از جشنواره می‌باشند.

هیئت داوران، علاوه بر اهالی هنر و سینما از صاحب‌نظران عرصه صنعت، رضا باقری مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی‌شریف و علی اکبر کاظمی مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران نیز مدد گرفته است.

دومین جشنواره ملی فیلم‌های صنعتی از ۲۳ تا ۲۷ اردیبهشت در تهران در دانشگاه صنعتی شریف و همزمان در ۱۰ استان کشور برگزار می‌شود.

کد خبر ۳۶۱

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید