روزانه های سینمایی
فیلم های آخر هفته در شبکه ویدیویی

فیلم های آخر هفته در شبکه ویدیویی

نوار توزیع پی در پی فیلم های سینمایی ایرانی قصد ندارد، به این زودی ها قطع شود. طوفانی که با عرضه فیلم "جرم" وزیدن گرفته بود، زمینه شیطنت های "کلاه قرمزی و بچه ننه" را فراهم کرد تا "کلاهبردار" در "کلانتری غیر انتفاعی" حبس شود.

همین که "خانواده ارنست" بر "فرش ایرانی" آرام گرفت، نوبت آن شد تا " چشم" به "چک" زل بزند و "بازی موش و گربه"، "ماشین همساده" را بدون "گواهینامه" در مسیری "برگشت ناپذیر" از حرکت بازدارد.

ضربان "قلب یخی" به ۱۵ و ۱۶ که رسید،" تام سایر" دلگرم شد تا این بار "در شهر تنهایی" او "مرلین و کتاب دیوها" را از نو بخواند. کد ۸۱۵

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۲ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • با سلام…من فقط توانستم ((کلاه قرمزی و بچه ننه)) را که به خاطر یک ((چک)) به ((کلانتری غیرانتفاعی)) رفته بودند آزاد کنم و با ((ماشین همساده)),((مرلین و کتاب دیوها)) را تهیه کنم!!!

  • من فقط توانستم ((کلاه قرمزی و بچه ننه)) را که به خاطر یک ((چک)) که به ((مرلین و کتاب دیوها)) داده بودند و به ((کلانتری غیر انتفاعی)) رفته بودند,آزاد کنم و با ((ماشین همساده)) به خانه برگردم!!!

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید