روزانه های سینمایی
فوتبال به سبک سه نقطه

فوتبال به سبک سه نقطه

چیزی که در پوستر فیلم سینمایی ایرانی فوتبالی ها به چشم می خورد، عنوان تازه ای در کنار نام اصلی فیلم است.! در واقع طراح پوستر یک عنوان جعلی را در کنار تام اصلی فیلم که فوتبالی هاست، نشانده است. این کار که از انگیزه آنجام آن اطلاعی در دست نیست به جز اغتشاش بصری و سر درگم کردن مخاطب حاصل دیگری ندارد و عنوان اصلی فیلم را تحت الشعاع قرار می دهد. به هر حال شرکت به پخش به سفارش ریز موج سیستم، دومین محصول این موسسه ویدیو رسانه را از دیروز در سطح کشور توزبع کرده است. در حال حاضر  10 فیلم سینمایی ایرانی در سینماها به نمایش درآمده و همین تعداد فیلم ایرانی در شبکه پخش شده است.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱۸ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • سلام اقای فروتن چرا جواب سوال من را هیچکس نمیدهد واقعا متاسف هستم برای نمایش خانگی که افراد بی مسولیتی در انجا کار میکنند من پرسیدم که خیابان۲۴ خرداد میاید یا نه که هیچکس جواب درستی به من نداد اقای نعیمی نماینده شرکت پس این فیلمتان را کی پخش میکنید شما درک منطقی از تقاضای مشتری ندارید شمایی که سر مسایل حقوقی به مشکل میخورید فیلم را به یک شرکت دیگر بدهید واقعا متاسف هستم که در چنین فضای مقدسی افراد … چون شما کار می کنندهمین  … شما است که باعث میشود فیلمها به موقع عرضه نشوند حتی شما اقای فروتن زحمت ندادید به خودتان به شرکت زنگ بزنید من یک سال است منتظر این فیلم هستم هیچ چیزی بد تر بلاتکلیفی نیست لا اقل بگویید ۲ یا ۳ ماه دیگر میاید فقط حتما بیاید نه انکه تاریخش نا معین باشد لا اقل جواب محمد اقا را میدادید که پشت صحنه دارد یانه؟ فرهاد قنبری اهواز

  • امروز جلسه مجددی بین طرف های دعوا در همین رابطه برگزار می شود. به نتیجه بیانجامد ، فیلم هم مدتی بعد عرضه خواهد شد.

 • سلام 
   من هم کامل با حرف اقا فرهاد موافقم.اقای نعیمی شمای نماینده شرکت میدانید کهچند ماه از اکران فیلم میگذرد ۱۳ماه فیلم مال سال چنده؟۸۷ خوب شما که نمیتوانید به درستی فیلم ها را عرضه کنید راه برای دیگر مدیران خوب باز کنید وفیلم را به شرکت دیگری بدهید تا بیش از این فیلم در درگیری حقوقی شما نسوزد واقعا که مسخره کردید ما را
  میلاد ترابی

 • با تشکر از پاسختان ایا میتوانید نتیجه را از همین طریق اعلام فرمایید که من هم با خبر شوم منظورم بعد از پایان جلسه خواهش میکنم؟

 • مدیر محترم سایت شما که باز هم من را در بال تکلیفی گذاشتید لااقل محبت کرده و نتیجه جلسه را گزارش دهید تا ما هم از بلا تکلیفی در بیاییم این گونه شاید تا یک سال دیگر طول بکشد.منتظر پاسختان خواهم بود بی صبرانه

 • عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب فروتن:
  جناب اقای فرهاد خان قنبری از اهواز اولا من نماینده پخشم سوادم که الحمدللاه داری میدونی که نماینده پخش کارش پخش فیلمه یعنی یک روز معینی انتخاب میشه فیلم از انبار به نماینده ها ارسال میشه و اونها هم نهایتا ظرف یک روز فیلمو به بازار تزریق میکنن شرکت به مشکل میخوره اثر و پخش نمیکنه من بدبخت باید جواب بدم و فحش بخورم این انصافه  این سه نقطه هایی که نوشتی یعنی چی یعنی بلدی فحش بدی یک سوال اقای فروتن شما بفرماین که حوزه مسیولیت ما نماینده ها چیه برای این دوست مثلا محترم توضیح بدین شاید قانع بشه در ضمن حیف که زمان پخش فیلم دست من نیست و گرنه یه کاری میکردم دیدن خیابان ۲۴ برای افرادی مثل شما ارزو بشه و تا ۱۰ سال دیگه فیلمو پخش نمیکردم ببینم میخواین چی کار کنین اقای فروتن این چه سایتیه برای توهین ساخته شده یا برای نظرات مردم یارو از کجا اومده به عنوان حق مخاطب هر چرتی رو میگه و بعدم میره از سهم خودم خواهشمندم اگه امکانش هس نظرات این گونه اوباش و افراد حتما فیلتراسیون بشه و به هیچ عنوان مثلا نظرات ارزشمندشون منعکس نشه و برای خودشون بمونه و اینطوری با شخصیت ما بازی نشه! یک خبر هم بدم قهوه امروز پخش شد بر خلاف اتفاقات که قرار بود ساخت پخش بشه که برعکس شد.

  • جناب نعیمی
   شما به مراتب کلمات توهین آمیز بیشتری نسبت به آقای قنبری در نوشته خود بکار برده اید و اگر آقای فروتن میخواستند به توصیه شما عمل کنند بایستی از انتشارنوشته شما جلوگیری می کردند.

  • بارها عرض کرده ام، در این سایت پس از انتشار اطلاع رسانی می شود. از قبل نمی توان هیچ تاریخ دقیقی را برای انتشار فیلم ذکر کرد.

 • باعرض سلام و ارادت خدمت جناب اقای فروتن:
  ببخشید یک شوالی دارم و امیدوارم جواب سوال من را بدهید ببخشید جناب فروتن تکلیف این فیلم خیابان ۲۴ چه شد ایا مشکل همچنان برای پخش فیلم وجود دارد یا این که مشکل حل شده است و ایا می توانیم در یک دو ماه ایتده فیلم را ببینیم یا خیر التماس می کنم به سوال من جواب دهید من عاشق فیلم های شبکه هستم من و خانواده ام به سختی زندگی میکنیم و من هم مقداری از حقوقم را صرف خرید فیلم میکنم و الان هم در کافینت نشسته ام و درد دل میکنم لطفا جواب قاطعی بدهید که من هی برای اینترنت پول نپردازم و به سختی پول خرید فیلم ها را در می اورم به خاطر اهانتم عذر می خواهم شما اگر جای ما بو دید چه می کردید به قول اقا محمد تولید سال ۸۷ هست و لحظه به لحظه این فیلم داره قدیمی میشه خبری بدهید و مرا خوشحال کنید.ببخشید مرا یک سوال دیگر این فیلم پروانه نمایش دارد یا خیر جواب سوالات مرا بهید دیگر مزاحم شما نمیشوم.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید