روزانه های سینمایی
شب خوبی بود

شب خوبی بود

مهمانانی که در طبقه دوم هتل ونوس گوش تا گوش نشسته بودند، به برنامه هایی که از پشت تریبون اجرا می شد،، دل نمی دادند. پوشش بد صوتی سالن و کمی هم دلتنگی آدم هایی که انگار مدتها بود یکدیگر را ندیده و سخت مشغول حرف زدن با یکدیگر بودند، باعث شد، مراسم به خوش و بش مهمانان و میزبانان خلاصه شود و البته به کرم اتحادیه موسسات ویدیو رسانه، تعداد زیادی از مهمانان با دست پر سالن را به سوی خانه هایشان ترک کنند.

غالب مهمانان ضیافت یکشنبه شب را خبرنگاران و نویسندگان رسانه های مختلفی تشکیل می دادند که در یکسال گذشته خبرها و فعالیت های شبکه نمایش خانگی را به نحو مطلوبی منعکس ساخته بودند.

در لابلای اعطای هدایا رییس ستاد صیانت، رییس تشکل های اتاق بازرگانی ایران، دبیر اتحادیه، تهیه کننده و مجری برنامه دو نیم ساعت و رییس اتحادیه موسسات، در دقایق کوتاهی صحبت کردند.

رییس ستاد صیانت از مدیران خواست تا برای صیانت از آثارشان ابتکارات و طرح هایی را برای قفل گذاری فیلم ها در نظر گیرند..

رییس تشکل های اتاق بازرگانی سیاست های اقتصادی دولت را در بخش صنعت مورد انتقاد قرار داد.

رییس اتحادیه از عدم حضور مدیران اجرایی سازمان سینمایی در مراسم و نیز مناسب نبودن خدمات دهی آنها به موسسات گله کرد.

دبیر اتحادیه شرحی در باره ضوابط و شاخص های انتخاب رسانه های برتر و فعال داد.

مجری برنامه" دو نیم ساعت" به وجود مشکل در توزیع محصولات شبکه در شهرستانها اشاره کرد.

هدایای پیش بینی شده به خبرگزاری های برتر، سایت های برتر، برنامه های رادیویی و تلویزیونی برتر، وبلاگ برتر و روزنامه های برتر اعطا شد و سپس از منابع خبری و اطلاع رسانی فعال، تقدیر به عمل آمد.

در بین سایت های برتر؛ نام روزانه های سینمایی و وبلاگ هزار و یکشب(به نویسندگی آقای حسین رحیم نیا) به چشم می خورد.

قبل از اینکه مهمانان در زیر باران شدید راهی خانه هایشان شوند، هیات مدیره به عنوان میزبان، به بدرقه چهره هایی چون؛ محمد مهدی عسگر پور، حبیب کاوش، حبیب کاسه ساز، محمد حسین فرحبخش و داریوش بابائیان – از تهیه کنندگان و کارگردانان سینما -، همت گماشت.

مدیران موسسات تصویر دنیای هنر، سینما هفت، قرن جدید، پرتو آبی، مهر هشتم، کیمیا نما، جهان تصویر، رودکی، هنرنمای پارسیان، سینما رسانه آسیا، نماینده ریز موج سیستم، نماینده سینما  24 در بین حاضران دیده می شدند.

خاطر نشان می سازد؛ گستره رسانه ها و جرایدی که مورد تشویق قرار گرفتند، گویای جذابیت و اهمیت اخبار و مسائل نمایش خانگی در بین فعالان رسانه ای کشور می باشد.

در همین رابطه بخوانید.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۷ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • میخوام به دبیر ستاد صیانت بگم مورد قفل گذاری تجدید نظر کنید چون با این همه قفل شکن بعید میدونم فیلمی از دست کپی کاران در امان بماند و دردسرش نصیب کسانی میشه که ارجینال رو خریدن همین راه ابی ابریشم بازم قفل داره هنوز روی تلویزیون و دی وی دی پلیر مدیدم اگر ناقص شد یا پرید جلو من ریز موج رو نمیبخشم بعد از اینهمه تحمل و انتظار بعد بیام فیلم رو تنهایی ببینم این کجاش انصافه خلاصه قضیه قفل رو کنار بزارن چون مجبور میشوم راه ننگین رو انجام دهم.

  • جناب فروتن

    صمیمانه ترین تبریک بنده را به جهت نائل شدن "روزانه های سینمایی"به افتخار "برترین رسانه اینترنتی "سال ۹۱  حوزه ویدئو رسانه کشور از سوی اتحادیه ویدئو رسانه کشور پذیرا باشین.امیدوارم همیشه برترین "خبرگزاری ویدئو رسانه" ما باشین

    • متقابلاً حسن انتخاب وبلاگ هزار و یکشب را به شما تبریک می گویم خدا به قلمت برکت و ژرفای بیشتری برای تحلیل و بازنمایی وقایع شبکه ارزانی دارد

  • معماری با تاکید بر اینکه کار جدید این شبکه‌ها سریال‌سازی و پخش مسابقات مفرح بوه، خاطرنشان کرد: ما در موسسه «تصویر دنیای هنر» دو برنامه به نام‌های «جنگ نوروز» ساختیم که قصد داشتیم آن را در طول سال تکرار کنیم و بعد مسابقه‌ی آن را هم راه بیاندازیم ولی این‌قدر در مسیرگرفتن مجوز ما را اذیت کردند که از ادامه‌ی ساخت آن منصرف شدیم و فقط در دوسال ۹۰ و ۸۹ «جنگ نوروز» را توزیع کردیم.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید