روزانه های سینمایی
رالی ایرانی بدون لاله در نمایش خانگی

رالی ایرانی بدون لاله در نمایش خانگی

تولید برنامه برای نمایش خانگی علیرغم ناکامی بعضی از سرمایه گذاران و تهیه کنندگان در این شبکه کماکان ادامه دارد. در آخرین اقدام صورت گرفته "آرش معیریان" از فردا مجموعه مسابقه – نمایشی "رالی" را کلید میزنند.

به موجب این گزارش در این برنامه که به سبک شام ایرانی" بازیگران سینما و تلویزیون حضور دارند، تلاش شده است تا در رقابت با شبکه های ماهواره ای و عدم توفیق تلویزیون در جذب مخاطب، فضای جذاب و پر نشاطی برای بینندگان آفریده شود.

 این گزارش می افزاید تاکنون موسسه پخش کننده این برنامه مشخص نشده است. گزارش ایسنا در باره این برنامه به شرح زیر است:

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، محمدرضا مصباح، مجری طرح «رالی ایرانی» گفت: با عنایت به سال تولید ملی و حمایت از سرمایه و کار ایرانی و توجه به فرهنگ غنی اسلامی در جمهوری اسلامی ایران برای پیشگیری از ترویج فرهنگ غرب در زندگی روزمره ایرانی درصدد تهیه فیلمی در ژانر پرمخاطب نمایش واقعی برآمدیم.

وی ادامه داد: با توجه به جذب مخاطبان بسیاری از ایران به شبکه‌های ماهواره‌ای و عدم توفیق صداوسیما در بحث جذب مخاطب با تهیه برنامه‌های جذاب بر آن آمدیم تا بتوانیم با تهیه ژانری جدید مخاطبان داخل ایران را به فیلم مسابقه «رالی ایرانی» جذب کنیم.

مجری طرح «رالی ایرانی» اولین فیلم را در ژانر نمایش واقعی معرفی می‌کند و می‌گوید که برای اولین بار در سینمای ایران و برای نمایش خانگی «رالی ایرانی» با حضور محمدرضا فروتن، الناز شاکردوست، بهنوش بختیاری، فرزاد حسنی، سحر ولدبیگی، نیما فلاح و سیروان خسروی ساخته می‌شود.

مصباح می افزاید: در این ژانر یک فیلمنامه کلی وجود دارد که فقط ۵۰ درصد اطلاعات را به بازیگر منتقل می‌کند و مابقی آن دست کارگردان است و بازیگران در شرایط غیرقابل پیش‌بینی قرار می‌گیرند که فی‌البداهه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی ادامه داد: در این فیلم ـ مسابقه که ۵۰ درصد آن نمایشی است، سه گروه بازیگران انتخاب می‌شوند و مسابقه را در سه شبانه‌روز به اتمام می‌رسانند.

پایان فیلم سه روز بعد دریک جنگل دور افتاده خواهد بود.

مجری طرح «رالی ایرانی» افزود: گروه بزرگ تولید و کارگردانی از هفته‌ها پیش از شروع فیلم ـ مسابقه، صحنه را آماده می‌کنند؛ چراکه فیلم همزمان و بدون توقف در طی سه شبانه روز توسط ۱۰دوربین تصویربرداری می‌شود.

وی گفت: مجری مسابقه که فرزاد حسنی نقش آن را دارد و می‌توان او را داور این مسابقه نیز خواند با تکنیک و ابزار خاص ارتباطی موقعیت همه بازیگران را در مسیرطولانی می‌بیند و توسط دوربین اصلی هر سه تیم را رصد می‌کند.

در همین رابطه بخوانید.کد ۶۴۳

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید