روزانه های سینمایی
داماد خوش قدم رای اول بینندگان آی فیلم!

داماد خوش قدم رای اول بینندگان آی فیلم!

در حالی که انتقاد نسبت به ساخت و نمایش فیلم های کمدی از نوع سطحی و صرفاً سرگرم کننده آن همواره وجود داشته است و بسیاری این نوع تولیدات را اعم از سینمایی یا ویدیویی آن نپسندیده و تخطئه می کنند، بینندگان آی فیلم از بین فیلم های پیشنهادی شبکه برای پخش در روز پایانی هفته، به فیلم سینمایی داماد خوش قدم رای دادند. این فیلم  سال گذشته پس از اکران عمومی توسط لوح طلایی خریداری شد و تصویر دنیای هنر توزیع آن را بر عهده گرفته بود. مشروح خبر را بخوانید.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، مخاطبان شبکه آی‌فیلم از میان سه فیلم «کمال‌الملک»،‌ «داماد خوش قدم» و «حبیب»، تله‌فیلم طنز «داماد خوش قدم» را برای پخش در باکس پنجشنبه‌شب آی‌فیلم انتخاب کردند.

بر اساس نظرسنجی آی‌فیلم، مخاطبان عرب‌زبان و فارسی‌زبان آی‌فیلم،‌ بیشترین رأی را به فیلم «داماد خوش‌قدم» دادند تا این تله‌فیلم پنجشنبه‌ شب از ساعت یازده روی آنتن برود.

این فیلم به کارگردانی کاظم راست‌گفتار و تهیه‌کنندگی محمد کمالی‌پور، روایتی جذاب از خواستگاری‌های پی در پی یک جوان است که در هر مرتبه با مسائلی مواجه می‌شود و برای انتخاب همسر آینده خود دچار سردرگمی شده است.

محمدرضا هدایتی، نادر سلیمانی، افسر اسدی، فلامک جنیدی، سعید پیردوست، رضا بنفشه خواه، هادی کاظمی، نادیا دلدار گلچین، شاپور کلهر، ساقی زینتی، فاطمه شکری و آزاده مهدی زاده در فیلم تلویزیونی «داماد خوش قدم بازی» می‌کنند. کد خبر ۳۶۸

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۳ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید