روزانه های سینمایی
تغییر مدیریت منجر به ضعف اتحادیه نخواهد شد

تغییر مدیریت منجر به ضعف اتحادیه نخواهد شد

در پی نگارش مطلبی تحت عنوان ما زیاران چشم یاری داشتیم دکتر نوروزی پاسخی را به شرح زیر ارسال داشته اند. با گذشت ۲۰ روز از اسعفای ایشان هنوز مشخص نیست که آیا استعفای ایشان مورد موافقت هیات رییسه اتحادیه گرفته است یا خیر؟ چنانچه مهر قبول بر این استعفا زده شده است، جایگزین ایشان چه کسی است؟ پاسخ ارسالی را به اتفاق می خوانیم:

نوشته شما در مورد استعفای خود را خواندم، در ابتدا لازم است تاکید کنم که این میزان از اهمیت، پیگیری و حسن توجه شما به ریز مسائل مبتلا به جامعه موسسات ویدئو رسانه و ارتباط تنگاتنگی که با اهالی این صنف چه در دنیای مجازی و چه در دنیای واقعی دارید نشاندهنده میزان کارآمدی مدیریت شما، تعهد و همچنین دغدغه حضرتعالی نسبت به موسسات ویدئو رسانه است و صادقانه یکی از مهمترین دلایل بنده برای قبول مسئولیت سنگین ریاست اتحادیه،همین حضور شما در اداره همکاری های سمعی و بصری بود و نباید فراموش کرد که بدون تردید اگر یاری شما نبود این اتحادیه به بسیاری از اهداف خود نمی رسید.

همانطور که در نامه استعفا به استحضار موسسات رساندم مهمترین دلیل بنده برای ناممکن دانستن ادامه این مسئولیت درگیری های شخصی و جانبی بنده در مسئولیت های خارج از اتحادیه و نگرانی از این نکته بود که مبادا نتوانم وقت کافی را برای مسئولیت های خود در ریاست اتحادیه اختصاص بدهم. در این مدت امید بنده این بود که با پذیرش این مسئولیت بتوانم زیرساخت های لازم برای اتکا بر خرد جمعی و اخذ مشارکت حداکثری موسسات عضو را با ایجاد کارگروه های تخصصی مختلف چنان فراهم کنم که هر یک از اعضای اتحادیه به سهم خود بتواند نقشی فعال در راستای اهداف بلند مدت این اتحادیه ایفا کند .با توجه به اینکه که در طول دوره تصدی اینجانب بر ریاست اتحادیه اشتیاق و اعتقاد کافی در میان دیگر دوستان برای نیل به اهداف متعالی این اتحادیه،با آن میزان از مشارکت عمومی اعضا که در تصور بنده بود،وجود نداشت از نظر اینجانب بیم آن میرفت که با ادامه این روند  بنده خدای ناکرده تبدیل به یگانه عمودی از این خیمه شوم که مدام نگران پابرجا ماندن آن است، آفتى که حتی اهداف اولیه اتحادیه را به باد میداد. لذا امید دارم که با حضور تفکرات نو و تازه در مقام راهبری اتحادیه موانع موجود بر سر راه برداشته شوند و باور بفرمایید که ایمان قلبی بنده این است که چنانچه موسسات این اتحادیه همواره پشتیبان هم باشند تعویض دوره به دوره ریاست اتحادیه نه تنها منجر به ضعف نخواهد شد بلکه کمک خواهد کرد به حفظ طراوت و شادابی این اتحادیه. ان شاالله.

مجدداً سال نو را به حضرتعالی و خانواده بزرگ موسسات ویدئو رسانه تبریک عرض می نمایم و ضمن آنکه بر حضور خود در اتحادیه به عنوان یک موسسه ویدئو رسانه با تمام توان ادامه خواهم داد تردیدی ندارم که در پرتو اتحاد و خرد جمعی شبکه نمایش خانگی به جایگاه رفیع خود در عرصه خدمت رسانی به مردم خواهد رسید . از درگاه باریتعالی توفیقات روزافزون شما و همکارانتان را در اداره کل همکاری های سمعی و بصری و نمایش خانگی مسئلت دارم.

 

با تشکر و تقدیم احترام،  حمیدرضا نوروزی

 

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۲ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • جناب آقای نوروزی با سلام و تشکر از زحمات حضرتعالی و اقدامات ارزنده تان در به سامان کردن عرضه محصولات و تلاش برای همدلی موسسات ویدئو رسانه ، تصور میشود با درایت ، توانمندی ، پشتکارو تعامل بی نظیرتان اگر این مسیر پر فراز و نشیب را به سر مقصد مقصود برسانید کاری نموده اید کارستان و طناب های خمیه آنچنان استوار و مستحکم خواهند شد که عزیزان بعدی بر اساس قد و قواره اشان خمیه را توسعه خواهند داد و مطمئن خواهیم بود کسی تخریبش نخواهد کرد.امیدوارم اعضاء آستین همت بالا زده و بال های شما در ادامه مسیرباشند تا بار سنگین بی تفاوتی شما را اینچنین موکدر ننماید .سلامت و پایدار در پناه حق باشید.  

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید