روزانه های سینمایی
به سرانجام رساندنش با من!

به سرانجام رساندنش با من!

سید کمال طباطبایی تهیه کنده سریال "قلب یخی" در واکنش به ناتمام ماندن داستان قلبی یخی ۲ به مخاطبان وعده داده است که از موضوع غافل نیست و  قصه را به سرانجام خواهد رساند. در متن یادداشت وی نشانی از اینکه چگونه و کی پایان بندی فصل مذکور انجام خواهد شد، دیده نمی شود و صحبت از تشکیل یک کمپانی به نام "قلب یخی" شده است.!

طباطبایی در متن این یادداشت که به سرویس تلویزیون ایسنا ارسال شده، آورده است: یادداشت بهانه می‌خواهد؛ وقتی بهانه‌ای به وسعت احترام به شما همراهان همیشگی فرهنگ و هنر باشد، لحظه‌ای نمی‌توان درنگ کرد.

این چند سطر بهانه‌اش اول از همه تشکر از حضورتان به عنوان پشتوانه است که همیشه روی آن حساب کرده‌ایم؛ کاملاً درست است این یادداشت اول از همه تشکری است از مخاطبین فهیم مجموعه «قلب یخی» … که با نکته‌هایی همراه است. وقتی شروع به ساخت مجموعه سوم «قلب یخی» کردیم دلهره داشتیم از این که شما از ما دلخور باشید. حق هم می‌دادیم چون پاسخ خوبی نداده بودیم به آن همه اعتماد شما به اولین مجموعه سریال‌های خانگی … (البته در این میان مشکلات مربوط به حوزه بخش خصوصی و عدم تجربه‌ی قبلی در این زمینه یکی از مسائل جدی بود که پیش روی ما بود که با توجه به آسیب‌شناسی کار و مشکلات آن این موارد برطرف شده است.) از این رو لازم دیدم که تا پایان فیلمبرداری مجموعه سوم «قلب یخی» صبر کنیم تا اکنون که در قالب یادداشتی به صورت کتبی اعلام کنیم که نیمه تمام ماندن «قلب یخی ۲ » را از یاد نبرده‌ایم و وظیفه به سرانجام رساندنش بر دوش گروه تهیه و تولید و کارگردان و عواملش هست تا جبران شود. کما اینکه اعلام می‌کنیم که گروه تهیه مجموعه‌های قلب یخی طی یک ماه آینده پکیج فینال سری دو را در اختیارتان قرار می‌دهد.

وی در ادامه نوشته است: «یکی از راه‌های جبرانمان، آوردن قصه‌ای جدید به کارگردانی سامان مقدم بود که خوشنامی‌اش برای شما و ما اثبات شده است و بعدتر حضور بازیگرانی که محبوب‌ترین‌های سینما و تلویزیون ایران هستند … اکنون همزمان با انتشار این یادداشت اعلام می‌کنیم که فیلمبرداری مجموعه «قلب یخی ۳» به اتمام رسیده است. با پخش سری جدید «قلب یخی» شما به ما ثابت کردید که همراهی‌تان را از عرصه فرهنگ و هنر کشور ادامه داده‌اید. این بار نیز شما مخاطبان ارزشمند قلب یخی برنده شدید و پیش دستی کردید. برای دلگرم کردن هر چه بیشتر ما و وظیفه‌مان را سنگین‌تر از پیش کردید برای ارائه محصولی به مراتب قوی‌تر و ارزشمندتر از قبل … .»

طباطبایی با بیان اینکه «گروه قلب یخی ۳ احترام به مخاطب را سرلوحه کار خود قرار داد و تا زمانی که آخرین پلانش فیلمبرداری نشده بود به اصرار گروه سازنده به بازار عرضه نشد…» ادامه داده است: این بار همراهتان هستیم با مجموعه‌ای متفاوت، با قصه‌ای نو که تا پایان امسال در کنار شما خواهیم بود. استقبال شما از مجموعه قلب یخی نه تنها دلهره‌ای برای گروه باقی نگذاشت بلکه عزممان را جزم‌تر کرد و مسؤولیتمان را سنگین‌تر … .

این همراهی با شما آنقدر برایمان جدی است که بر آن شدیم تا با انتشار هر قسمت از سریال یک شب را میزبانتان باشیم در یکی از سینماهای کشور برای تماشای مجموعه قلب یخی

این تهیه‌کننده در پایان نوشته است:‌ «نکته‌ای که بسیار مهم است و باید به آن تاکید کنیم این است که قلب یخی از این پس در قالب یک کمپانی تولید کننده سریال‌های خانگی هر بار با فصلی نو و قصه‌ای مستقل و جدید با شما همراه خواهد بود. از این پس «قلب یخی» به شما سریال های متفاوتی را تقدیم خواهد کرد، با امید به رضایت شما از این نام. باشد که خاطرات خوش و قصه های جدید هرگونه خاطره تلخی را از خاطرتان پاک کند.

این بار با قلب یخی ۳ با داستانی مستقل با شماییم، همراه، همچون خودتان تا به شما اثبات کنیم که می توان از سریال های خانگی هم خاطره خوبی داشت. کنارتان هستیم، پشتوانه مان باشید. کد ۷۵۰

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید