روزانه های سینمایی
اولین فیلم ویدیویی سال هم خودی نشان داد

اولین فیلم ویدیویی سال هم خودی نشان داد

فیلم ویدیویی شرط ازدواج همانند دیگر فیلم های ویدیویی آرام و بی صدا در مراکز عرضه جا خوش کرد. تهیه کننده این اثر علی برجسته و کارگردان آن محسن منشی زاده است و پخش آن را تصویر دنیای هنر بر عهده دارد. آنطور که پوستر فیلم در سطح شهر نشان می دهد، سرمایه گذاران بر روی چهره سمپاتیک نیما شاهرخ شاهی حساب ویژه ای باز کرده اند. اگر فیلم در شهرهای کوچک کشور عرضه نشد، می توان اطمینان داد که دیر یا زود شرط ازدواج از آنتن یکی از شبکه های جام جم نیز به نمایش درخواهد آمد. البته اگر تلویزیون های ماهواره ای گوی سبقت را از رسانه ملی نربایند.!

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۲ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • اتفاقا فیلم با استقبال خوبی مواجه شد که در روز اول تمام محصول به فروش رفت و درخواست مجدد صورت گرفت که با همکاری شرکت پخش یکتا گستر عنوان اثر کمتر از ۱۲ ساعت دریافت شد و مجدد ا توزیع گردید که در حال حاضر هم موجودی صفر هست و به درخواست مجدد رسیده است علت اینهمه استقبال نشانه از اثر فوق چه میتواند باشد انشالله رونق بازار در سال جدید باشد

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید