روزانه های سینمایی
العهده علی الراوی

العهده علی الراوی

این عبارت زمانی به کار میرود که از صحت و سقم یک خبر اطلاع دقیقی در دست نیست و شنونده یا گیرنده خبر، درستی آن را به گوینده و ناقل خبر حواله می دهد. غرض آنکه روزنامه هفت صبح از عقد قرارداد تهیه کننده سریال قلب یخی با چهره هایی چون مهران مدیری و رضا عطاران خبر داده و اشاره کرده است که بعد از قطعی شدن حضور هدیه تهرانی در فصل سوم این مجموعه، باید به انتظار نشست و دید که این فصل از سریال که ارتباط چندان معناداری هم با دو فصل پیشین ندارد، می تواند با حضور سوپر استارهایش رکوردها را جابجا کند یا نه؟

احتمالاً منظور روزنامه از جابجایی رکورد، باید رکورد تیرا‍ژ دو میلیونی قهوه تلخ در قسمت های اولیه توزیع باشد. این روزنامه پا را فراتر نهاده و نوشته است که بازیگران جدید علاوه بر دستمزد در سود فروش محصول هم سهمی خواهند داشت. معلوم نیست که اگر به گفته تهیه کننده سریال ساخت ایران تکثیر غیر مجاز به مثابه جنایت فرهنگی تمام دستاوردهای اقتصادی شبکه را به یغما می برد پس چطور بازیگران دست و دلبازی به خرج داده و بخشی از دستمزدشان را به زمان فروش کالا در بازار موکول می کنند.کد خبر ۳۵۷

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۶ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید