روزانه های سینمایی
اسباب کشی قهوه تلخی ها

اسباب کشی قهوه تلخی ها

خبر کلید خوردن سریال جدید مهران مدیری در شبکه‌ی نمایش خانگی، خیلی زود به خبر اول سایت‌ها و رسانه‌های خبری تبدیل شد، اما نکته‌ای که خیلی از رسانه‌ها به آن توجه نکردند و فقط در ذهن مخاطبان ماند،‌ این بود که پرونده‌ی «قهوه تلخ» هنوز باز است و مهران مدیری بدون توجه به پایان تلخِ «قهوه تلخ» به سراغ «ویلای من» رفته است.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا،‌ تیم بازیگران، نویسندگان و کارگردان «قهوه تلخ» بدون حضور برادران آقاگلیان، این بار به سراغ «ویلای من» رفته‌اند تا یک بار دیگر شانس خود را در نمایش خانگی امتحان کنند، اما در حالی که همه‌ی گروه سازنده‌ی «قهوه تلخ» به «ویلای من» رفته‌اند، مشخص نیست سرنوشت بخش‌های پایانی این سریال چه خواهد شد و آیا بعد از دو سال، پرونده‌ی این سریال پرحاشیه بسته خواهد شد یا علیرغم اسباب‌کشی تیم سازنده‌ی به «ویلای من»، همچنان باز خواهد ماند.

«قهوه تلخ» و سری اول «قلب یخی» (به کارگردانی محمد حسین لطیفی) دو تجربه‌ی ناموفق نمایش خانگی در توزیع و جلب اعتماد مخاطبان بودند. ماجرای شکایت مخاطبان از دریافت نکردن جایزه‌هایی که در قرعه‌کشی‌های «قهوه تلخ» برنده شده‌اند و گله‌های گاه و بی‌گاه عوامل سریال هم از توفیق کم «قهوه تلخ» در حفظ مخاطبان خبر می‌دهد تا مهران مدیری این بار تیمش را به سراغ یک کار جدید ببرد و سعی در جلب دوباره‌ و حتی چندباره‌ی اعتماد مخاطبان داشته باشد.

همه‌ی این‌ها در حالی‌ است که برادران آقاگلیان، همچنان به سکوت طولانی‌شان در قبال «قهوه تلخ» و بی‌اعتمادی مردم به نمایش خانگی ادامه می‌دهند و از سوی دیگر، سایر عوامل و دست‌اندرکاران سریال هم در گفت‌وگوهای مختلف سعی می‌کنند خود را از حواشی و مشکلات «قهوه تلخ» مبری و نقش تهیه‌کنندگان و ارشاد را در انجام نشدن تعهدات این سریال به مخاطبان و توزیع نامناسب آن پررنگ کنند. حتی آن‌ها تاکید می‌کنند اگر مخاطبان «قهوه تلخ»، جایزه‌شان را نگرفته‌اند ما هنوز دستمزد نگرفته‌ایم. کد ۷۴۲

 

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید