روزانه های سینمایی
گل بود به سبزه هم آراسته شد

گل بود به سبزه هم آراسته شد

عرضه درهم – سوا کردنی نیست- پشت صحنه اخراجی های ۳ با فیلم مستند ی که موضوع متفاوتی از فیلم اخراجی های ۳ دارد، از جمله اتفاقاتی است که احتمالا" فقط در کشور ما رخ می دهد. فروش یکجای اخراجی های ۳، پشت صحنه آن و فیلم مستند کدام استقلال کدام پیروزی از سوی تهیه کننده به موسسه ویدیو رسانه خریدار، باعث شده است که موسسه ناشر یکبار مبادرت به فروش نسخه دی وی دی فیلم بدون پشت صحنه نماید و چند ماه بعد پشت صحنه آن را به ضمیمه یک فیلم مستند – با موضوع در حاشیه ورزش- به بازار ارائه کند. چه خوش بود ز یک کرشمه برآید دو کار / زیارت شه عبدالعظیم و دیدن یار

موضوع وقتی جالب تر می شود که بدانید کمپین طرفداران جناب کارگردان، قصد دارند در یک سئانس سینمای افریقای تهران در هفته آینده پشت صحنه فیلم را به نمایش عمومی درآورند. اعلام این خبر همانا و اعتراض شورای صنفی نمایش همانا! رییس شورای صنفی اعتقاد دارد اشغال هر سئانس از سینمایی که سر گروه اکران فیلم های سینمایی است، اجحاف به فیلم اکران شده را در پی دارد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید