روزانه های سینمایی
کدامیک از بازار عقب نشینی می کنند، موسسات یا برنامه سازان؟

کدامیک از بازار عقب نشینی می کنند، موسسات یا برنامه سازان؟

با توزیع قسمت های باقیمانده از برنامه های کودک شبکه عمو پورنگ، شام ایرانی و قسمت پایانی فصل دوم قلب یخی و چهار قسمت اول سریال ساخت ایران که تا پایان سال برای عرضه آنها برنامه ریزی شده است، ظاهرا" کار برای موسسات ویدیو  رسانه سخت شده است. به موجب این گزارش  موکول شدن توزیع فیلم های سینمایی ایرانی چندین موسسه به هفته های پایانی سال و محدودیت مراکز عرضه برای ارائه و نگهداری آنها چالش بزرگی را برای اینگونه موسسات بوجود آورده است. انصراف موسسات از عرضه فیلم ایرانی در شرایط کنونی بازار ، از طرفی آنها را با عمل نکردن به تعهدات شان در قبال سینمای ایران مواجه می سازد و از سوی دیگر وانهادن بازار به رقبای سریال ساز و برنامه ساز را در پی دارد. روزهای  آینده نشان خواهد داد تا حرف اول را در بازار کدامیک از شرکت های پخش می زنند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۲ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • امید وارم که این برنامه سازان باشند که عقب نشینی کنند نه موسسات پخش فیلمهای سینمایی ایرانی

  • نمی دام بالاخره چه زمانی معضل عدم برنامه ریزی  موسسات برای توزیع محصولات حل خواهد شد. در ماه پایانی سال لیست بلندبالایی از فیلمها ارائه شده که تقریبا تمام روزهای این ماه را پوششش داده است ولی با گذشت ۴ روز مشاهده شد که فیلم های صدر لیست به تعویق افتادند ولی روز پایان سال به تعویق نخواهد افتاد و باز بسیاری از فیلم ها رنگ شبکه را (لااقل در سال جاری) نخواهند دیدید.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید