روزانه های سینمایی
نارضایتی مخاطبان کافه سینما از این فیلم

نارضایتی مخاطبان کافه سینما از این فیلم

سایت کافه سینما در ۲۴ ساعت گذشته اعتراض کاربران خود را به کیفیت ویدیویی فیلم ورود آقایان ممنوع انعکاس داده است. به عقیده مخاطبان این سایت کیفیت بد این فیلم که به نظر می رسد در مرحله تهیه مستر از آن غفلت شده است، سبب تنزل رتگ و نور در پاره ای از صحنه ها شده است. البته مطابق معمول شتابزدگی ناشر برای توزیع فیلم قبل از ماه محرم موجب تحویل نسخه ای نه چندان خوب جهت تولید استمپر گردیده است. خوانندگان و کاربران سایت روزانه های سینمایی نیز چنانچه موفق به تماشای فیلم شده اند، لطفا" در این خصوص اظهار نظر کنند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۴ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • جناب فروتن عزیز
  معلوم می شود موسسات حرف های شما در خصوص ارتقای کیفیت آثاری که پخش  می شود به گوش جان شنیده اند!  تا نباشد چوب تر …

  • آقا رضا
   این جور حرکات غیرحرفه ای فقط از موسسات خلق الساعه  و هر دم از این باغ بری می رسد اصلا بعید نیست و گر نه موسسات قدیمی و حتی جدید این کاره مدتهاست کار خود را به خوبی دارند انجام می دهند. در همین چند یادداشت پیشتر جناب فروتن تحت عنوان از لابلای مطبوعات تعریف بجایی از دی وی دی هری پاتر هفت  و کیفیت فنی خوب آن دیده می شود.
    

   • اقا رضا داشتیم ؟! موسسات خلق الساعه دیگر چه صیغه ای هستند.؟ باور کنید موسسه فیلمسازان جوان هم پروسه ای را طی کرده که سایر موسسات قدیم و جدید سپری کرده اند.. احتمال بدهید خطاهای سایر موسسات دیگر هم در پرونده کاری آنها ثبت شده است و از بد حادثه و خوش اقبالی آنها در گذشته کسی مثل بنده در فضای مجازی این مسائل را روی دایره نمی ریخت.!

 • با آب طلا نام حسین قاب کنید
  با نام حسین یادی از آب کنید
  خواهید مه سربلند و جاوید شوید
  تا آخر عمر تکیه بر ارباب کنید
  فرا رسیدن ماه حزن و انده ماه محرم تسلیت باد

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید