روزانه های سینمایی
میکروفن رادیو گفتگو به روی دست اندرکاران شبکه باز می شود

میکروفن رادیو گفتگو به روی دست اندرکاران شبکه باز می شود

به دعوت رادیو گفتگو جلسه بحث و گفتگو بین تنی چند از تهیه کنندگان سینما و مدیران موسسات ویدیو رسانه برگزار می شود. موضوع تکراری این نشست، تاثیر سریال های شبکه نمایش خانگی در میزان فروش فیلم های سینمایی ایرانی و کاهش بهای رایت فیلم ها می باشد. در این برنامه مدیر کل نمایش خانگی مهمان تلفنی خواهد بود. رادیو گفتگو این برنامه زنده را عصر روز جمعه ۳۰ دیماه از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ به روی آنتن می برد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۷ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • جناب آقای فروتن
  میخواستم یک مقایسه تیراژ آمار فروش محصولات نمایش خانگی در زمانی که  فقط در دست فروشگاههای عرضه محصولات فرهنگی بود و حال که مشترکاتوسط محصولات فرهنگی و فروشگاههای غیر مرتبط فروش میرود داشته باشیم تا ببینیم چه مقدار در تیراژ فروش تاثیر به سزائی داشته است

 • ننگ بر ولت!
  زنده باد موسسه تصویر دنیای هنر که با اینکه می دانیم وضع خوبی ندارد فیلم های موج سوم، یک دو سه و نبرد لوس آنجلس را با قاب DVD و به صورت کاملا استاندارد عرضه کرد.
  مدیران محترم موسسات توجه داشته باشند، عرضه فیلم به صورت ولت به هیچ وجه شایسته نیست و خواهش می کنم تعدادی از تیراژ خود را به  تولید به صورت استاندارد اختصاص داده تا حداقل خود در نگهداری فیلم ها آسودگی خیال بیشتری داشته باشید.
  به خدا فیلم ها در منازل ما در حال از بین رفتن هستند و مطمئنا مدت زیادی نمی توان از فیلم ها در آرشیوهای خصوصی نگهداری به  عمل آورد.
  جناب فروتن عزیز بد نیست این موضوع را به نظرسنجی بگذلرید و یا موسسات را مجبور به تولید به صورت استاندارد نمائید. مطمئنا این شیوه به فروش فیلم های شبکه کمک بسیار شایان توجهی خواهد نمود.

 • با جناب برون موافقم
  بسته بندی های متنوع و حتی نفیس می تواند
  تفاوت خوبی میان نسخه های غیرمجاز و اصلی باشد
  الان کپی در پاکت پلاستیکی با اصل در پاکت مقوایی فرقی ندارد
  خریدار باید حس کند به احترام گذاشته اند
  شهرک غرب فروشنده ای هست
  که پکیج های ارجینال فیلم های هالیوودی را با قیمت ۲۰۰ – ۳۰۰ هزار تومانی می فروشد
  و البته خریدار دارد
  مثل کوله پشتی سرباز رایان و …

 • جناب آقای فروتن
  ممنونم از تذکر به حق شما من اشتباه نوشتم
  میشود در این مدت یک مقایسه آماری داشته باشید. ممنون میشوم

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید