روزانه های سینمایی
موسسات پای کار

موسسات پای کار

با ارزیابی به عمل آمده از عملکرد موسسات ویدیو رسانه در زمینه خرید فیلم ایرانی در چهارماه پیش رو، پانزده موسسه مجاز به تامین و عرضه فیلم و سریال خارجی شناخته شدند. این ارزیابی در بین ۲۵ موسسه موجود صورت گرفت و ۱۰ موسسه به دلیل متعهد نماندن به خرید حداقل عنوان ایرانی، از رقابت با سیر موسسات بازماندند. بدیهی است به محض ارائه مستندات خرید فیلم ایرانی از سوی موسسات مورد اشاره، امکان بازگشت آنها به جمع موسسات فعال فراهم می شود.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۲ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

    • یکبار این کار را کردم و هنوز دارم تاوانش را پس می دهم. موسسه ای که کمترین اثر عرضه شده را در کارنامه اش داشت به محض مشاهده اسم موسسه اش در ردیف محروم شدگان ار فیلم خارجی ، بنده را سبب تمام ناکامی ها و بی عملی هایش دانست و مدعی شد با این کاری که کرده ام باید وصول مطالباتش را از کف بازار به خواب ببیند. می گفت طلبکاران جسور شده و با تصور اینکه ورشکست شده است، از پرداخت دیونشان انصراف حاصل می کنند.!! باز هم اصرار داری برای خودم دعاگو دست و پا کنم؟

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید