روزانه های سینمایی
فعل استعفا صرف شد

فعل استعفا صرف شد

دبیر کل ستاد مبارزه با محصولات غیر مجاز دو روز پس از حضور در برنامه تلویزیونی هفت از سمت خود استعفا داد. محمد رضا عباسیان که طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این سمت منصوب شده بود، با قطعی شدن انتصاب فردی بصورت تمام وقت برای ایفای مسئولیت ستاد، استعفای خود را تسلیم کرد. پیش بینی می شود هفته اینده متعاقب قبول استعفای وی، دبیر کل جدید ستاد از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسما" معرفی گردد. به موجب این گزارش از این پس ستاد؛ نظارت بر محصولاتی چون فیلم، گیم ، موسیقی و نرم افزار را بصورت توامان بر عهده خواهد گرفت و با هماهنگی نهادهای انتظامی و قضایی برخورد با متخلفان را شدت خواهد بخشید. یاد آور می شود اولین دبیر ستاد مبارزه با محصولات غیر مجاز مدیر عامل پیشین موسسه رسانه های تصویری دکتر ابراهیم داروغه زاده بود. عرضه محصولات نمایش خانگی در سوپر مارکت ها و کیوسک های مطبوعاتی اولین بار از سوی وی پیشنهاد و اجرایی گردید.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • فکر کنم گیم از ارشادگرفته شده و به بنیاد واگذار شده
    جناب آقای دکتر عباسیان از زحمات شما در دوران مسئولیت تقدیر و تشکر میکنم هر چند سیاستهای شما مورد پسند اینجانب نبود و مشکلاتی را به شبکه وارد گردید که در دوران مسئولیت شما رخ داد

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید