روزانه های سینمایی
فراخوان دست اندرکاران پخش

فراخوان دست اندرکاران پخش

همزمان با سلسله نشست هایی که با حضور جمعی از مسئولان شبکه در زمینه واکاوی مشکلات پخش فیلم در حال برگزاری است، هفته آینده اداره کل توسعه بازار و خدمات کالا در وزارت بازرگانی، میزبان جلسه ای در همین باره می باشد. عموم افراد و شخصیت های حقیقی و حقوقی دارای تجربه و دیدگاه در این زمینه می توانند نقطه نظراتشان را بصورت مدون به نشانی الکترونیکی اعلام شده در صفحه نخست وب سایت ارسال کنند و یا با قراردادن کامنت و دریافت واکنش سایر بازدید کننده ها به انتشار عمومی  آن دست یازند. یادآور می شود در حال حاضر علاوه بر نمایندگان قدیمی توزیع شبکه نمایش خانگی، شرکت های تخصصی پخش محصول وابسته به موسسات ویدیو رسانه، شرکت های پخش کالای عمومی و شرکت ها و افرادی غیر مسئول! به کار توزیع فیلم در شبکه اشتغال داشته و گزارش هایی از آلودگی مراکز عرضه به محصولات غیر مجاز توسط عاملین پخش متخلف واصل شده است. به موجب این گزارش طرح ساماندهی پخش از ابعاد قابل توجهی برخوردار است و قبل از نهایی شدن برای جلب نظر سایر فعالان و دست اندرکاران شبکه، با آنان در میان گذاشته خواهد شد

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۲ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • فرصت نشد از هنرنمای پارسیان به خاطر عرضه هری پاتر و یادگاران مرگ-قسمت اول با کیفیت و بسته بندی بسیار شکیل و زیبا و قیمت بسیار مناسب تشکر کنیم.
    تمام دوستان و دست انرکاران در این موسسه را با لبخند تحسین می کنیم.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید