روزانه های سینمایی
صدور رای در ۲۴ ساعت آینده

صدور رای در ۲۴ ساعت آینده

هیات بدوی رسیدگی به تخلفات موسسات ویدیو رسانه کار بررسی گزارش های دریافتی از تخلف یک موسسه را آغاز کرد. این موسسه نام فیلم دارای مجوز خود را بدون اطلاع قبلی تغییر داده و طرح روی جلد آن را نیز به مرجع ذیربط ارائه نکرده است. به موجب این گزارش متعاقب گزارش یکی از خوانندگان وب سایت روزانه های سینمایی مبنی بر عرضه محصولی تحت عنوان ماشین های آباد ۲ ، اقدامات تکمیلی برای بررسی صحت و سقم خبر واصله صورت گرفت و مستندات مربوط تهیه گردید . هیات بدوی رسیدگی به تخلفات موسسات، فردا پس از مطالعه و بررسی دفاعیه موسسه خاطی به انشای رای خواهد پرداخت. یاد آور می شود پیش از این ماشین آباد ۱ که در اصل یک انیمیشن ایرانی است توسط موسسه دیگری توزیع شده بود و گروه سازنده قسمت دوم انیمیشن تولیدی خود را با موسسه دیگری به بازار عرضه کرده است.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • تخلف بزرگتر از این صورت گرفته کسی پیگیر نبوده حال شرکتی که از ابتدای امر شبکه حضور داشته و با هزار بدبختی با بازار دست و پنجه نرم می کند تشکیل پرونده و رسیدگی میشود واقعا ضعیف کشی تا به این حد

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید