روزانه های سینمایی
شکوفایی به سبک شکوفا فیلم

شکوفایی به سبک شکوفا فیلم

موسسه شکوفا فیلم به مدیریت تهیه کننده قدیمی سینما داریوش باباییان رایت ویدیویی سه عنوان از تازه ترین فیلم های سینمایی خود را طی قراردادی واگذار کرد. این سه فیلم عبارتند از فوتبالی ها، انسانها و چگونه میلیاردر شدم . سه فیلم مذکور در دو سال اخیر تولید شده اند و  در میان آنها چگونه میلیاردر شدم بزودی روانه اکران می شود. فیلم انسانها هنوز به اکران عمومی درنیامده است. بر اساس این گزارش فوتبالی ها در تابستان امسال اکران شد و  عباس خواجه وند کارگردانی آن را بر عهده داشت. چگونه میلیاردر شدم را علی عبدالعلی زاده جلوی دوربین برد که سابقه کاری او بیشتر در زمینه سینمای کودک است. هر دو فیلم در زمره آثار طنز سینما به شمار میروند. خریدار عناوین فوق  شرکت ریز موج سیستم است که در هفته های آینده دو فیلم دیگر را به سبد خرید های امسال خود در شروع فعالیت، اضافه خواهد کرد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۲ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • آقای فروتن مگه شرکت ریز موج سیستم هم مجوز ویدئو رسانه دارد یا فقط قرارداد توزیع بسته است ؟ اگر مجوز ندارد که باید شاهد ورود شرکت های توزیع مواد غذایی نیز برای بستن قرارداد بدون حضور موسسات ویدئو رسانه باشیم

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید