روزانه های سینمایی
سریال در سکوت

سریال در سکوت

در حالی که طی ماههای گذشته بیشتر خبرها و حاشیه ها پیرامون سریال های قهوه تلخ، قلب یخی و این اواخر ساخت ایران بوده است و هر چند وقت یکبار مسائل واقعی و بعضا" غیر واقعی در باره این مجموعه ها در جراید و سایت ها انعکاس یافته و توجهات را به خود جلب کرده است، اما سریال دیگری به تهیه کنندگی فرهاد گلی کماکان در سکوت کامل خبری به سر می برد و اطلاع دقیقی از کم و کیف تولید آن به بیرون درز نکرده است.  خبر تکمیلی در این خصوص آن است که به گفته تهیه کننده اثر، سخت گیری های شورای پروانه ساخت به آنجا منتهی شد که تهیه کننده، به محض دعوت مدیر شبکه اول سیما، تماس وی را بی پاسخ نگذاشت و با ارائه فیلمنامه به آن شبکه، عطای نمایش خانگی را به لقایش بخشید. با این ترتیب سریال کسی خوابه؟ به کارگردانی جواد رضویان که در حال حاضر تصویربرداری آن نیز به پایان رسیده است، مهمان تماشاگران تلویزیون در ایام نوروز خواهد بود.

آخرین رویداد تازه در خصوص سریال ساخت ایران هم آن است که فرهاد اصلانی به جمع بازیگران این مجموعه پیوسته است. به گزارش روزنامه هفت صبح ساخت ایران دومین همکاری اصلانی با محمد حسین لطیفی پس از سریال تلویزییونی وفا است.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۳ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • جناب فرهاد گلی طی یکی دو سال اخیر نقش مهم و موثری در ساخت تله فیلم و عرضه آن در شبکه نمایش خانگی داشته اند و
    بیشتر این تله ها همان فیلمهایی هستند که اکنون اکثریتی بدانها به چشم متهم ردیف اول وضعیت بی اعتمادی مخاطبان به این رسانه مینگرند
    به همین دلیل امیدواریم ساخت سریالشان به کوچ دسته جمعی ته مانده مخاطبان شبکه به سوی سایر سایر رسانه های رقیب کمک نکند
     

    • اگر به زعم شما سریال های ایرانی به آخر خط رسیده اتد از همتاهای خارجی آنها که دیگر نباید سراغ گرفت.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید