روزانه های سینمایی
سبقت غیر مجاز

سبقت غیر مجاز

دانلود قسمت دوم انیمیشن ماشین ها در فضای مجازی بیداد می کند و دامنه نقد و بررسی در باره تازه ترین فیلم جان لستر، علاقمندان را به سوی خود می خواند. این انیمیشن که در ژانر ماجرایی و هیجانی است به گفته منتقدان ملال و یکنواختی قسمت اول را ندارد و در طراحی داستان تمهیدات تازه ای برای آن اندیشیده شده است. بذله گویی های صداپیشگان فیلم یکی از عوامل اصلی اکران نسبتا" خوب در سینماها بوده است و این خصلت را جبران کننده کاستی ها فیلم در هر دو قسمت ماشین ها به حساب آورده اند. محصول کمپانی پیکسار که اکران آن در جولای ۲۰۱۱ آغاز شد، هم اینک در دست سارقان به وسعت جهان بی مرز مجازی دانلود می شود و هر کس از این نمد کلاهی برای خود می دوزد. با آنچه گفته شد موسسه هنر نمای پارسیان در هفته های اینده کار مشکلی را در پیش رو دارد و باید جذابیت های لازم را بویژه در دوبله اثر مد نظر قرار دهد تا همانند بعضی دیگر از عناوین پر مخاطب آن موسسه، رضایت مخاطبان را بدنبال داشته و علاقمندان را به خرید محصول راغب سازد.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱ نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • اگرچه نقد وبررسی های ویژه از طرف وبلاگهای دوستان ساعی وپرتلاش ام در زمینه دوبله و انیمیشن در دوهفته اخیر که خبر ورود "ماشینهای ۲ "توسط  وبسایت موسسه وزین هنرنمای پارسیان(تحسین شده ترین  وب سایت موسسات ویدئو رسانه)اطلاع رسانی گردید اگرچه واکنشهای متفاوتی را از بعد تیپهای دوبلور استفاده شده در این اثر اختلاف نظر و سلایقی موجود بوده و به نوعی انتظار بکار گیری از صدای شخصیتهای  ماشین های ۱ را داشته اند و اقدام به  ابراز نظرات متفاوتی از سوی مخاطبان اصیل و فهیم ومنطقی دوستان وبلاگ نویس شده اما در نهایت این نظرات متفق القول منتظر ورود  این اثر به شبکه  نمایش ویدئویی هستند  اما چون کار از طرف موسسه کاربلدی چون "هنرنمای پارسیان" ارائه خواهد شد همگی مطمئن هستیم که کار فوق العاده  ای خواهد بود . حتی در مقایسه با انیمیشن های وارده  ای چون پاندای ۲ و…

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید