روزانه های سینمایی
ساعاتی دیگر خواهید خواند، پیش بینی وقایع سال ۹۱

ساعاتی دیگر خواهید خواند، پیش بینی وقایع سال ۹۱

بدون استفاده از رمل و اسطرلاب و توسل به گردش کواکب وافلاک، سلسله پیش بینی هایم برای رخدادهای سال پیش رو را با شما در میان می گذارم. اطلاع از پاره ای سیاست گذاری های تازه در سطوح بالای مدیریتی سینما، پدیدار شدن نتایج تصمیماتی در سال آینده – که در سه ماهه پایانی سال ۹۰ اتخاذ شد – و کمی هم شم و استنباط شخصی دست به هم داده است تا به خودم جرات بدهم و دموی سال آتی را به شما بنمایانم. کد خبر ۳۳۸

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۸ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • عاشق پیش بینی سال ٩١ با شما صحبت می کنه : بی شک یکی از بهترین سال های شبکه نمایش خانگی رو پیش رو داریم و سال خوبی رو تجربه می کنیم . 

  • امیدوارم نظم و وحدت رویه در توزیع اثار توسط موسسات در راس امور لحاظ شود تا مثل این روزهای شبکه شاهد توزیع و تزریق  وحشتناک و بدون برنامه  موسسات به بازار بی پول  و بی رمق کشور نباشیم تا در عین جذابیت آثار و کیفیت معقول ان حداقل در طول ۱۱ماه حسرت دیدن کار خوب بر دلمان نماند و به مخاطب به واسطه توزیع مناسب  و به موقع در طول سال با نگاه احترام بنگریم.

  • سلام بدون شک سال خوبی خواهیم داشت در نمایش خانگیبه خصوص در این دو هفته که کاملا شاهد چاشنی هایی بهتر بگم شیرین کاری هایی از شبکه بودیم وسال نکو از بهارش پیداست  ورود فیلم های بی کیفیت در روزهای اخر سال ۲فیلم هایی که اول اعلام میشه وارد شبکه شده و بعد دو هفته می گن سال اینده عرضه میشه جایفیلم ها ۱۰ روز مونده به اخر سال عوض میشه البته امسال هم سال خوبی بود وفقط شیرین کاری های دوستانیه کم زیاد بود به هر حال امید دارم سال اینده هر فیلمی روی اصل نظم وارد بازار بشه نه که ۵۰ تا فیلم تبلیغ بشه ولی دست اخر یک فیلم اونم اخر سال بیرون بیاد. 

  • امیدوارم در سال ۱۳۹۱ همه چیز در جای خود قرار بگیرد در سال ۹۰ که واقعا شیر تو شیر و هرکی به هر کی در بخش نمایش خانگی بود
     

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید