روزانه های سینمایی
رسانه های تصویری آشیانه گنجشک و قناری

رسانه های تصویری آشیانه گنجشک و قناری

فیلم ویدیویی گنجشک و قناری به نویسندگی و کارگردانی رحیم بهبودی فر از سوی موسسه رسانه های تصویری در سبد محصولات تازه نمایش خانگی قرار می گیرد. بازیگر اصلی این فیلم شهرام قائدی هنرپیشه پرکار تولیدات ویدیویی در این سالهاست . دو برادر دو قلو در این فیلم با استفاده از الگوهایی که تاکنون در روایت های مشابه دیده ایم، ماجراهای جالبی خلق می کنند. از نکات جالب توجه در این فیلم حضور شهرام شکیبا طنز نویس معروف مطبوعات است. شکیبا سابقه اجرای چند برنامه تلویزیونی را هم در کارنامه خود دارد

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۱۱ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

 • البته جای شکرش باقیه که به دلیل آرامش بیش از حد حاکم بر موسسه رسانه های تصویری به دلیل اشتغال بیش از حد مدیران محترم آن به  فتوحات وعرصه های بین المللی این موسسه هنوز لانه یاکریم ها نشده است.
  خدا کند برای فردای پس از خداحافظی میهمانان این دوره مدیریت موسسه یاد شده دستاورد قابل ذکری موجود باشد و گرنه از کار در عرصه بین المللی  آن هم  در زمینه فرهنگی غیر از خرج و مخارج دستاورد قابل اندازه گیری زیادی نمی توان متصور بود.

 • سلام این همه فیلم خوب تو بازار  می آد و شما هیچ اشاره ای به اونها نمی کنین اما حالا تا یه ویدئوی چرند اونم با بازی شهرام قائدی توسط رسانه های تصویری پخش می شه اونو با ذکر خلاصه داستان اعلام می کنین . بابا شما پدراین صنفی نباید تبعیض قائل بشی نباید از رسانه ای که در اختیار دارید برای تبلیغ استفاده کنین .

 • وای چه عکس چندشی گذاشتی ، من اگه روبه قبله ام دراز بشم فیلمای این به ظاهر هنرپیشرو نمی بینم .
   

 • جناب فروتن عزیز
  ببخشید که مجبور شدم از عنوان مطلب شما برای نقدی مختصر بر عملکرد موسسه مادر تخصصی رسانه های تصویری در دوران کنونی حسن سوء استفاده را داشته باشم.
  همان گونه که به نیکی می دانید در کشور ما با آن سابقه کهن استبداد و دنباله استعماری آن، نقدهای جدی را به جز در زبان مطایبه (و ترکیبی از شوخی و جدی) همانند داروهای تلخی که باید با کمی شیرینی آغشته شوند، نمی توان عرضه کرد. به هر حال ماه پنهان نخواهد ماند….

 • سلام آقای فروتن
  سرمایه دولتی سرمایه ای است برای تحقیق و توسعه نه سرمایه تولید ، این امانتی است برای ساخت کشورمان آن را هدر ندهیم
  این به ایمان نزدیک تر است 
  موفق باشید

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید