روزانه های سینمایی
تب شبکه تا سه درجه بالا رفت

تب شبکه تا سه درجه بالا رفت

 فیلم سینمایی «سه درجه تب» به کارگردانی حمیدرضا صلاحمند و تهیه‌‌کنندگی یوسف صمدزاده از یکشنبه ۷ اسفند‌ماه، در شبکه نمایش خانگی عرضه شد. رایت ویدیویی این فیلم را موسسه رودکی خریداری کرده و پخش آن را شرکت گلرنگ بر عهده گرفته است.

«سه درجه تب» داستانی کمدی دارد و رضا عطاران، الهام حمیدی، علی صادقی، امیرعلی دانایی، محمدرضا شریفی‌نیا، سیروس گرجستانی ‌و مهتاج نجومی بازیگران «سه درجه تب» هستند.

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

۷ comments

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • ایا فیلم های (سعادت اباد . یکی از ما دونفر. جرم. طبقه سوم.  حوالی اتوبان. شب حورا .شیش وبش . )تا پایان سال  در شبکه نمایش خانگی پخش میشوند. لطفا پاسخ دهید.باتشکر علیرضا نوروزی

    • سعادت آباد را عرض کردم . جرم برای دریافت پروانه هنوز ارائه نشده است. سایر فیلم ها اگر خدا بخواهد تا پایان سال توزیع می شوند.

  • بقیه فیلم های نامبرده شده چی . راستی از فیلم  پرسه در مه چه خبر .باتشکر از جوابتان .علیرضا نوروزی

  • با اجازه جناب فروتن عزیز و به قول ایشان فعلا منتظر این فیلم نیز نباشید! طی مکاتبه ای که با آقای حاتم مدیر موسسه ی پرده نقره ای داشتم علت پخش نکردن این فیلم را تحویل مستر بد کیفیت از سوی تهیه کننده، بدقولی موسسه هنرنمای پارسیان و فسخ قرارداد پخش این فیلم ، و درنهایت وجه هنری فیلم با توجه به وضع خراب بازارعنوان شد.

  • راستی علت عدم پخش سعادت آباد چیست؟ نکند قرار است مانند فیلم عصر جمعه به دلیل موضوع ملتهب فیلم در شبکه پخش نشود؟ بدنیست همه ساله فهرستی از فیلم هایی که موضوع ملتهب دارند منتشر شود تا علاقه مندان به این فیلم ها در سالن های سینما به تماشای فیلم ها بنشینند و بیهوده منتظر نباشند. اصلا چه معنی داره تمام فیلم ها وارد شبکه شوند؟

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید