روزانه های سینمایی
اپلیکیشن ویژه مراکز پخش ویدئورسانه

اپلیکیشن ویژه مراکز پخش ویدئورسانه

تبلیغات

کارتن‌های مرجوعی، کابوس مراکز پخش…

دیگر کافی است!!! شما هم بازارشناس شوید!

 

عباس‌آقا بقال سرکوچه، آقا مهدی بازاریاب خوش‌تیپ شرکت با آن پراید کف‌خواب و خود جناب‌عالی با آن همه برو بیا که رئیس هستید یا مدیر فروش، دست که در جیب مبارک ببرید حتماً یک گوشی تلفن همراه آن جا هست که یا آسان از جیب در می‌آید یا سخت! گوشی شما یا عباس‌آقا یا آقا مهدی، اگر گوشی متوسطی هم باشد یک چیزهایی می‌فهمد. اندروید باشد یا iOS توفیری نمی‌کند، برای گوشی فهمیده شما برنامه‌ای نوشته‌ایم که خیلی کارها را ساده می‌کند.

 

مدیر پخش، بازاریاب و مغازه‌دار فقط یک گوشی تلفن لازم دارند

دقیقاً همان گوشی که خودشان دارند!!!

 

عباس آقا گوشی‌اش از جیب در می‌آورد و در App ما عناوین جدید مرکز پخش شما را می‌بیند، بعد خیلی راحت تعداد درخواست‌اش را ثبت می‌کند و به هیچ چیز دیگری کار ندارد. آقا مهدی بازاریاب که عباس‌آقا از مشتری‌های ثابت‌اش است، یک پیام دریافت می‌کند که عباس‌آقا فیلم لازم شده است و البته در ادامه پیام می‌بیند که انبار موجودی کافی دارد یا نه و اینکه چه زمانی باید برای دریافت سفارش به مرکز پخشی که شما رئیس‌اش یا رئیس ِ رئیس‌اش هستید، مراجعه کند.

برای همه گوشی‌های هوشمند، انواع تبلت‌ها با هر سایز صفحه!!!

شما روی سایت می‌بینید که آقا مهدی با پراید کف‌خواب‌اش الان کجا دور دور می‌کند و امروز چندتا عباس‌آقا را راه انداخته است. انگاری که قیامت کبری است. کارنامه آقا مهدی پیش روی رئیس است در هر لحظه. این که کارنامه را بدهند دست راست‌اش، بسته به این است که چقدر تر و فزر بوده است و چقدر بازیگوشی کرده است. چند تا فیلم فروخته است و چقدر از عباس‌آقا امتیاز گرفته است. آخر عباس‌آقا می‌تواند با همان گوشی همراه‌اش، ریزِ آمار آقا مهدی را به شما بدهد، مثلاً این که خوش اخلاق است یا نه.

 

این یک اپلیکیشن است که زاغ بازاریاب‌های شما چوب می‌زند!!!

 

حالا آقا مهدی سفارش عباس‌آقا را بار زده است و شما روی مانیتور می‌بینید که الان کجای این شهر درندشت سیر می‌کند. آها، حالا رسیده خدمت عباس‌آقا. اوف چه کلاسی دارد وقتی روی گوشی معمولی خودش و نه دستگاهی دیگر، از عباس‌آقا امضا می‌گیرد که یعنی بار را تحویل گرفته است و بعد با حرکت آهسته با پرینتر همراهی که سر کمر دارد، فاکتور عباس‌آقا را صادر می‌کند. عباس‌آقا اگر پول سفارش را قبلا روی سایت آن‌لاین پرداخت کرده یا از طریق App ما جیرینگی ریخته به حساب که هیچ، اما اگر نداده هنوز هم وقت دارد که نقدی بدهد یا در پوز همراه آقا مهدی کارت بکشد.

 

این اپلیکیشن مخصوص مراکز پخش ویدئورسانه است!!!

 

همه‌ی این‌ها در لحظه، روی سایت شما ثبت می‌شود، مبلغ واریزی در حساب و کتاب شما وارد می‌شود و تعداد سفارش از موجودی انبار شما کم می‌شود. اصلا عشق‌تان کشیده وقتی قهوه می‌خورید مثل این فیلم‌ها به پشتی صندلی گردان‌تان تکیه بدهید و روی مانتیور، آمار آقا مهدی و بقیه آقا مهدی‌های خوش‌تیپ بازاریاب را بریزید روی دایره. آمار که چه عرض کنم، انواع و اقسام جدول و نمودار از فروش عناوین به تفکیک تاریخ، منطقه، بازاریاب، نوع فیلم و …، حالا دیگر در سه سوت تحلیل بازار می‌کنید که عباس‌آقای خیابان فرشته چقدر کمدی خوب می‌فروشد و عباس‌آقای سر جیحون چقدر فیلم بزن بزن! فکر کنم آقا مهدی این ماه باید یک پاداش مبسوطی بگیرد، چون از بقیه آقا مهدی‌ها بیشتر کیلومتر انداخته روی GPS و بیشتر از بقیه جنس فروخته است. آن قدر عباس‌آقا شناسی‌اش خوب شده است که حداقل مرجوعی را دارد. چرا که بر اساس نمودارها می‌داند برای کدام عباس‌آقا، کدام فیلم‌ها را بیشتر ببرد.

 

حالا شما یک تحلیل‌گر بازار هستید، کاملاً بدون درد!!!

 

یک بار دیگر مرور کنیم، شاید خوش‌تان آمد و ما که در این وانفسای کسادی بازار بعد از خدا، امید به دست به جیب شدن شما داریم، به یک نوایی رسیدیم. ایده خفنی است. همه چیز با همان گوشی اندرویدی یا آی‌فون شما: پرداخت آن‌لاین، سفارش‌آن‌لاین، رهگیری آن‌لاین، امضای رسید آن‌لاین، حساب و کتاب آن‌لاین، انبارداری آن‌لاین و یک پرینتر سرِکمری سوسولی!

 

همیشه تلاش کرده‌اید که از دیگران یک گام جلوتر باشید

خب، بفرمایید، حالا وقت‌اش است!!!

 

تصور کنید در جاده، در ویلای شمال یا حتی در سفر آنتالیا، آمار مرکز پخش و بازاریاب‌ها از میزان فروش تا موجودی انبار در گوشی شماست. "چطور می‌شود؟"اش با ما. دنیا پیشرفت کرده است. لپ‌تاپ و حتی اینترنت هم نباشد، از همه چیز خبردار می‌شوید با همان گوشی. ما فوت و فن‌اش را بلدیم! تازه همه چیز روی سایت ثبت می‌شود و می‌ماند تا شما از سفر برگردید و نمودار و جدول و خلاصه وضعیت را روی صفحه مانتیتور یا کاغذ پرینت شده ببینید.

در کل چیز خوبی است و امکانات خوبی در اختیار شما مدیر خوش فکر قرار می‌دهد، هنوز تعداد کسانی که مثل ما بلد باشند روی گوشی موبایل از این حرکت‌ها بزنند، خیلی کم است، پس از لو رفتن ایده نمی‌ترسیم. شما فقط قیمت پیشنهاد بدهید. یعنی یک شرکت، یا یک اتحادیه یا کنسرسیوم از مراکز پخش، قدم جلو بگذارد و چراغ اول را روشن کند.

 

یک مدیر خلاق و آینده‌نگر می‌داند که چه وقت باید دست به جیب شود!!!

 

برای پیشنهاد قیمت به این آدرس ایمیل بزنید appbid [at] outlook [dot] com و خواهشاً رقم پیشنهادی‌تان جوری باشد که بتوانید از ما قول بگیرید این اپلیکیشن تا ابد فقط مال خود شما خواهد بود و  ما آن را به رقبای شما نخواهیم فروخت و مالکیتی بر آن نداریم، چون شما پول‌اش را داده‌اید و مال خودِ خودِ شماست! از همین الان تبریک می‌گوییم: مبارک است ان‌شاء الله!

 

این یک جور مزایده است، پس برای پیشنهاد قیمت ایمیل بزنید:

تحویل دو ماهه!

اپلیکیشن تلفن همراه:

کلاینت بازاریاب:

 • ثبت و ارسال اطلاعات فروش به سرور
 • ارسال موقعیت مکانی بازاریاب به سرور
 • دریافت خبر و پیام از سرور (مرکز پخش)
 • چاپ فاکتور (Mobile Printer)

 

کلاینت مشتری:

 • ثبت سفارش
 • پیگیری سفارش
 • گزارش سفارش
 • اطلاع از محصولات جدید در ویترین
 • اطلاع  از تاریخ توزیع عناوین آینده
 • دریافت پیام از مرکز پخش

 

وب‌سایت:

سمت مرکز پخش:

 • ثبت محصولات جدید و اطلاعات آن‌ها
 • مشاهده میزان فروش بازاریاب‌ها
 • مشاهده میزان فعالیت بازاریاب‌ها بر اساس تعداد محل‌های مراجعه (GPS)
 • ارسال پیام به بازاریاب‌ها و مشتری‌ها
 • ایجاد و برگزاری مسابقه و قرعه‌کشی میان مشتری‌ها (فروشگاه‌داران) و بازاریاب‌ها
 • دریافت گزارش‌های متنوع آماری
 • تبادل اطلاعات با نرم افزار های انبار داری و حسابداری از جمله:
  • اطلاع از وضعیت دقیق موجودی انبار (بسته به قابلیت نرم‌افزارهای انبارداری و حسابداری شما)
  • هشدار حداقل موجودی به صورت پیامک و ایمیل (بسته به قابلیت نرم‌افزارهای انبارداری و حسابداری شما)

 

سمت مشتری:

 • ثبت نام، ایجاد حساب کاربری
 • ثبت درخواست محصول (سفارش خرید)
 • مشاهده محصولات جدید
 • درخواست پوستر یا اقلام تبلیغی
 • دریافت نرم‌افزار ویژه تلفن‌های همراه
 • شرکت در مسابقات و نظرسنجی‌ها

 

از همه عباس‌آقاهای با معرفت، آقامهدی‌های خوش‌تیپ و باقی ویدئوکلوپی‌ها، سوپرمارکت‌داران و بازاریاب‌های عزیز خواهشمندیم اگر اپلیکیشین چیزی کم دارد و به عقل ما نرسیده همین جا پیشنهاد کنند، راه دوری نمی‌رود، نهایت‌اش خیرتان به سه – چهارتا جوان یک لاقبا رسیده است. ان‌شاء الله که آخرش چیز خوبی از کار دربیاید.

اما اگر صلاح می‌دانید که با مدیر محترم IT شرکت یا آقازاده که تازه مهندسی نرم‌افزارشان را گرفته‌اند در مورد مشخصات فنی اپلیکیشن مشورت بفرمایید٬ جزپیات فنی در زیر آمده است:

Features:

– Web & android clients (iOS as soon)

– Positioning via GPS on Google Maps

– Mobile printers support

– ۴ screen size support for smart phones

– Android support 2.3 and above

– Multilanguage (Persian – English)

– Based on JSF 2.0

– Using JPA ORM

– Clusterable

– Using RBAC

– HTML 5 support

– Modern UI

– Completely high available

– JBOSS & WebLogic support

 

اضافه کردن نظر

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید