درباره نویسنده

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

مطالب مرتبط

3 Comments

 1. 1

  samane

  جناب فروتن شما خوب مي دونيد كه ضربه اي كه شما و ارشاد به قهوه تلخ زديد اين سريال و حاصل زحمت 3 ساله 250 نفر و نابود كرد . قهوه تلخ داشت به خوبي پيش مي رفت كه شما و دوستانتون پروانه اش رو لغو كرديد  . بعد از اون با تلاش زياد قهوه تلخ برگشت اما ديگه نتونست سرپا بشه  و دوباره زمين خورد و شايد ديگه هرگز نتونه بلند بشه .
  قهوه تلخ قبل از اينكه شما متوقفش كنيد داشت به خوبي مسيرش رو مي رفت  شما مسبب همه اين اتفاقات هستيد  پس سعي نكنيد تهيه كننده ها رو مقصر جلوه بديد .

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   مدير سايت

   لغو پروانه ؟!

   رازی که بر غیر نگفتیم و نگوییم   با دوست بگوییم که او محرم راز است

   پاسخ دادن
 2. 2

  آتناا

  جناب فروتن شما خوب می دونید که ضربه ای که شما و ارشاد به قهوه تلخ زدید این سریال و حاصل زحمت ۳ ساله ۲۵۰ نفر و نابود کرد . قهوه تلخ داشت به خوبی پیش می رفت که شما و دوستانتون پروانه اش رو لغو کردید  . بعد از اون با تلاش زیاد قهوه تلخ برگشت اما دیگه نتونست سرپا بشه  و دوباره زمین خورد و شاید دیگه هرگز نتونه بلند بشه .
  قهوه تلخ قبل از اینکه شما متوقفش کنید داشت به خوبی مسیرش رو می رفت  شما مسبب همه این اتفاقات هستید  پس سعی نکنید تهیه کننده ها رو مقصر جلوه بدید

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای روزانه‌های سینمایی محفوظ است

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
دانلود فایل لایه باز/a>