درباره نویسنده

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

مطالب مرتبط

4 Comments

 1. 1

  فرشاد عظیمی

  در نظری دیگر اشاره کردم که توضیحات جناب فروتن در خصوص تفاوتهای شبکه نمایش خانگی در کشور مان با نمونه های دیگر در دنیا می توانست مقدمه ای برای بحث در خصوص دلایق افت شبکه نمایش خانگی کشورمان باشد، اما متاسفانه انحراف بحث توسط دیگر مهمان حاضر در این جلسه و بسط دادن جناب جیرانی به همان گفته های مهمان یاد شده و محدودیت فرصت موجب شد این اتفاق نیافتد. در واقع بیشتر وقت معطوف به گفتگو در خصوص از رونق افتادن سینما -بخوانید درآمد تهیه کنندگان از محل فروش رایت ویدئویی- طی چند ماه اخیر شد و به معضلات شبکه توجه چندانی نشد. با اینحال این برنامه و حضور جناب فروتن و صحبت های ایشان و وعده ای که در این سایت در خصوص مصاحبه با ایسنا داده اند می تواند در مجموع به بررسی و رفع مشکلات شبکه کمک نماید.

  پاسخ دادن
 2. 2

  عماد معیری

  با سلام
  آیا امکان دارد تا جداول و آمارهایی را که در برنامه هفت ناجوانمردانه و سطحی از آنها گذشت را در سایت قرار دهید تا ما استفاده کنیم ؟

  پاسخ دادن
  1. 2.1

   مدير سايت

   بله كه مي شود! در ساعات آينده مي بينيد.

   پاسخ دادن
 3. 3

  کارشناس سینمایی

  سلام    مهمترین دلیل  کم رونقی نمایش خانگی  در مطلب جناب عظیمی  به چشم می خورد  یعنی بار سنگین سینمای اکران بر دوش شبکه ، تا زمانی نمایش خانگی زیر این فشار دست و پا می زند و  رایت ویدیویی آثار سینمایی به شبکه تحمیل شود  نمایش خانگی به سوی کم رونقی بیشتر می رود 
  البته  دلیل دیگر به عقیده من  گرایش خانواده ها به اخبار و اتفاقات یکسال اخیر در منطقه می باشد ک سهمی از وقت نمایش خانگی را در خانواده ها به خود اختصاص داده است
  اما مهمترین دلیل همان رایت سینمای اکران است

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

کلیه حقوق برای روزانه‌های سینمایی محفوظ است

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
دانلود فایل لایه باز/a>