درباره نویسنده

سعید رجبی فروتن

در کنار روزمرگی های معمول، این جا خودم و افکارم را ثبت می کنم. از فرهنگ و هنر تا سینما و نمایش خانگی... می توانید نوشته های من را در «روزانه های سینمایی» دنبال نمایید.

مطالب مرتبط

3 Comments

 1. 1

  عماد معیری

  ما امیدمان بعد از خدا شماست
  این گوی و این میدان
  چشم امید موسسات به شماست تا دندان طمع تهیه کنندگان را که می خواهند از قانون خرید اجباری موسسات از تولیدات سینمایی بعضا سخیف سوء استفاده !!!!! کنند را بکشید
  یا علی

  پاسخ دادن
 2. 2

  فرشاد عظیمی

  امیدوارم با حضور جنابعالی در این برنامه به نقطه  قابل قبول و مرضی الطرفین در این چالش مهم میان سینما و ویدئورسانه برسیم.

  پاسخ دادن
 3. 3

  راوی/ روایتی نو از درد دلهای مخاطبان ویدئو رسانه

  متاسفانه در محکمه ای  شرکت خواهید نمودکه شخص آقای جیرانی نیز با عینک  دودی "تبعیض" به ویدئو رسانه همیشه  مینگرد و هیچ موقع برای شبکه نمایش خانگی  که  حال بعنوان صنعت پیشرو در کشور جریان دارد ودرجایگاه خود از سینما  قوی  تر عمل نموده هیچ رسمیتی قائل نیست  چرا که در طول دوسال از گذشت برنامه "هفت" حتی ازاخبار هفتگی  نمایش خانگی که به نوعی برای مخاطب می تواند جذاب باشد دریغ مینماید و ویدئو رسانه به نوعی جایگاه ثابت در برنامه "هفت"جیرانی  ندارد .
  اگرچه وجود چنین برنامه هایی در شناخت مشکلات سینما  و ویدئو رسانه موثر است اما جناب فروتن در برنامه "هفت"جیرانی   یادتان باشد که تهیه کنندگان سینما فقط وفقط به مقوله کسب درامد خالص برای" خود" می اندیشد وزنده وپویا بودن  شبکه نمایش خانگی که درامدشان به نوعی وابسته به همین شبکه است در حال حاضر وبا روند فعلی سینما  اصلا برایشان اهمیتی ندارد  از این رو نبودن سقف و کف قراردادها و فسخ قرارداد با موسسات مختلف برای بالا بردن فی خرید رایت کپی فیلم همان اتفاق را برای ویدئو رسانه به سوقات می اورد که سر جدایی نادر ازسیمین اتفاق افتاد .پس خواهشا در این دوئل حتما براین مهم کمی عنایت فرمائید .
  بهرحال تا ان روز صبر خواهم نمود و در اولین فرصت  روز شنبه  در وبلاگ خودم برنامه را واکاوی ومهندسی خواهم نمود .
  درضمن ای کاش تا روز جمعه فراخوان ونظرسنجی در مورد این مبحث بین مخاطبان سایت تان میگذاشتید .گمان میکنم دوستان بادست پر شما را به سمت برنامه "هفت" مجهز خواهند نمود .
  از جسارتی که در وبسایتتان نمودم عذرخواهم /راوی

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

کلیه حقوق برای روزانه‌های سینمایی محفوظ است

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
دانلود فایل لایه باز/a>